O produktech
Inovativní myšlení 

Naše inovativní myšlenka pro moderní trendy všech dekorací


Obrazy na plátně - paravány - tapety jsou velmi populární dekorací všech domovů. Díky profesionálním technologiím a použití kvalitních prémiových materiálů můžeme tento trend hrdě posouvat a inovovat.

Naše hlavní myšlenka celého projektu je tvořit kvalitní produkty - nic nepřeprodávat, vše vyrábět v naší české Liox dílně. Díky těmto naším hlavním pravidlům dokážeme produkty neustále inovovat a vylepšovat.

 

 

Lidské zpracování


Exkluzivita v motivech, ruční zpracování všech designů

 

Záruka kvalitních materiálu je velmi důležitým základem, avšak se špatně zpracovanou grafikou by byla katastrofa na světe. Jsme tým mladých lidí kteří se neustále vzdělavájí v tiskařině a 2D, 3D grafice. Ke každému produktu přistupujeme inviduálně a ručně, abychom eliminovali možné chyby které vznikají při tisku.

Základem kvalitního tisku je použití velkých rozlišení, naše hranice pod kterou v žádném případě netiskneme je 300 DPI - (lajcky řečeno ''nikdy nenavrhneme rozkostičkovaný nebo rozmazaný design''). Naše tiskové stroje využivají nejmodernější technologie, které eliminují tvoření pruhu v jedno-litých místech a zachovávají barevnost - světlostálost.

Ve všech případech jsou vyhotovené produkty kontrolovány ručně expedicí, základem je maximální pečlivost abychom nedoručili nevhodně vyrobený produkt. 

 

 Grafický designér

 

Proč zrovna materiál CANVAS? 

 

Proč využiváme canvas a proč obrazy netiskneme na plakátový nebo křídový papír? Jednoduchá odpověd! Canvas na sebe dokáže převést všechny moderní uměni a své trendy, obraz je mnohem realističtější - plný barev, kontrasu, jasnosti.

Canvas oproti papíru má mnohem lepší pevnostní vlastnosti, dokáže tisk mnohem lépe absorbovat, nikdy nevybledne a je odolnější vůdči poškrábaní. 100% bavlna je zároveň miláček všech domovů, protože je zdravotně nezávadný - stějně jako specifikované kvalitní barvy pro tisk.